top of page

Za tři dny tě zbavíme strachu z komunikace

Na Tour de Mind získáš konečně sebevědomí a už nebudeš mít problém ke komukoliv promluvit. V bezpečném prostředí, kde je chyba kámoš, se zlepšíš v soft skills a AI už si na tebe nepřijde.

POZNÁVÁŠ SE?

Pochybuješ o sobě a máš pocit, že nic neumíš a nic ti nejde

Máš pocit, že na co sáhneš, to nedopadne dobře. Už nemáš motivaci zkoušet nové věci, protože máš dojem, že to dopadne vždycky stejně špatně. Už máš toho pocitu dost a chceš, aby se ti konečně něco povedlo.

Máš kolem sebe lidi, který nerostou s tebou a citíš, že potřebuješ změnu

Už ti ty nudné konverzace o ničem lezou krkem. nechceš jenom kalit. Chceš se posunout zase dál, ale "kamarádům" je dobře. Netušíš, co máš dělat a máš pocit, že jsi úplně o samotě. 

Stojíš na pódiu před lidma a zase se ti klepou kolena

Prezentuješ svůj projekt, na krerý nebyl moc čas se připravit a teď přede všema stojíš a cítíš na zádech stékat čůrky potu. Opět cítíš ten trapný pocit, kdy jsou na tebe upřeny všechny oči v místnosti a ty nevíš co dělat.

Dots

Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind

Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind / Tour de Mind

Kluci, jste prostě borci! Jste neuvěřitelně přemýšlivý, uvědomělý, šikovný. Dokážete vždy vybrat skvělou partu lidí, kteří jsou na podobný úrovni a mají si co předat. Dostáváte nás do nekomfortních situací, který nás ale opravdu hodně posunou. Nebylo tu hluché místo, užila jsem si každou sekundu. Už prvním TDM jste nastavili laťku velmi vysoko, ale opět jste jí předčili. Moc děkuju za přínosnej víkend a pokračujte v tom, co děláte! Má to obrovskej smysl a hodnodu. Děkuju.

Agáta Bodláková

Na Tour de Mind jsem našel přesně to co jsem si představoval a ještě více. Díky klukům se chytne a zlepší ne jen nováček ale i člověk co aktivně a úspěšně podniká několik let. Mají super cit na to najít slabiny a ty posunout k lepšímu.

Ladislav Veselý

Tour de Mind by měl zažít každý. Je skvělý, jaký safe place se dokáže vytvořit s lidmi, který člověk nikdy předtím neznal a během 3 dnů se od nich mohl toho tolik naučit. Pochopit to, jak Vás vnímají jiní lidé. Vyzkoušet si a uvědomit si hlouběji své slabiny a myšlenky.

Erika Straková

Skvělá organizace a schopnost zaujmout. Je vidět, že to, co kluci učí a snaží se předat, je naplňuje a neustále se snaží rozvíjet a být lepší. Mimo super přínosné aktivity poznáte i zajímavé a inspirativní lidi, kteří vám dokáží během krátké doby ukázat úplně jiné úhly pohledu a naučit vás, jak na svět koukat a pracovat s ním i se sebou jinak. No a samozřejmě to vše doprovázeno tím nejskvělejším jídlem a prostředím!

Daniela Vladová

Jaký je to doopravdy AKA očima účastníků

Jaký je to doopravdy AKA očima účastníků

Jaký je to doopravdy AKA očima účastníků

Typický program na Tour de Mind

Naše velká čtyřka tě dostane na nový level

Trénink soft skills

Nejvíce se posouváme tréninkem. Žádný žvásty, prostě jen čistý drill.

Sebezkušenostní koncept

Nebudeš se jako všude jinde učit někoho pořád kopírovat a chodit prošlapanou cestičkou. U nás si vyšlapeš svou cestu. My tě jednotlivými aktivitami provedeme.

Bezpečný prostor

Zažiješ pravou podporu, kde tě nikdo nepotrestá za chybu.