top of page

POZNEJ

NÁS

Příběh
zakladatelů

Chceme vědět víc a máme společný cíl

Foto zakladatele

Sebastian a Dominik. Dva sportovci a podnikatelé se společným cílem. Rozhodli jsme se vytvořit to, co nám samotným na trhu chybělo – bezpečné místo pro osobní a profesní rozvoj. Přímé spojení mezi studenty a experty z praxe.

V profesionálním sportu jsme se naučili píli, vytrvalosti a cílevědomosti. Díky studiu na NEWTON University a absolvování profesních certifikovaných kurzů jsme zas získali rozhled v tématech, která nám umožňují žít kvalitní život. Stále však nemáme dost. Touha po vědění nás dovedla až k založení Studify – platformy pro vzdělávání a rozvoj ambiciózních lidí, jako jsme my dva.

Obklopujeme se inspirativními lidmi, abychom s nimi mohli růst

Naším cílem je vytvořit nezávislou samorostoucí komunitu pro získávání informací, networkování a rozvíjení podnikatelských záměrů. Pasovali jsme se do role průvodců a nositelů obsahu. Tvůrci STUDIFY jste ale vy! Lidé, kteří se rozhodli získat maximum informací pro svou budoucnost.

Tvoř komunitu společně s námi

Staň se součástí komunity, co tě nenechá v průměru

Staň se součástí komunity, která vnímá svět z nové perspektivy a nebojí se posouvat hranice svého vědění

Dominik

Trenér karate, správce NEWTON University Angel Fund, manažer i moderátor diskusních večerů s Mariánem Jelínkem. Všechny tyto role mají v Dominikově životě obrovský význam. Naučil se totiž vytěžit z každé zkušenosti maximum. Dominik je bojovník, který roste díky touze po vědění. Jeho zkušenost se sportem na vrcholové úrovni ho naučila vytrvalosti. Karate ho přivedlo k práci s myslí a k tvorbě strategie. Prošel si kurzy prezentačních dovedností, obchodním výcvikem a v praxi se zabývá obchodem a managementem. Jeho silnou stránkou je propojování lidí s příležitostmi. Dominik je pečlivým organizátorem našich událostí.

Sebastian

Sebastian je mistr disciplíny. Jako mnohonásobný vítěz běhu na 400 m a bývalý florbalový kapitán na oblastní úrovni ví, že bez neustálého tréninku k žádnému progresu nedojde. Proto, když zrovna netrénuje, zaměřuje se na získávání informací a osobní rozvoj. Je výborným řečníkem a má rozhled v širokém spektru oblastí od realit přes finanční analytiku po leadership dovednosti a budování týmů. Své komunikační dovednosti denně uplatňuje na pozici manažera v mezinárodní společnosti. Sebastian je doslova elektrárnou vědomostí a generátorem obsahu pro platformu STUDIFY.

bottom of page